Geen doel is te ver, als je plezier hebt in wat je doet. Dit waarmaken voor ieder kind, dat is waar het team van Tijl Uilenspiegel zich dagelijks voor inzet.


De teamleden.

 
 Eri van de Beek
 
 leerkracht groep 1/ 2 A (di t/m vrij)
 eri.vandebeek@prodas.nl
 
 
 Susan van Boxsel
 
 
 locatieleider (ma, di, do en vr)
 susan.vanboxsel@prodas.nl
 
 Ine van der Zwaan
 
 leerkracht groep 4 (ma, di, wo) 
 ine.vanderzwaan@prodas.nl 
 
 Wilke Stiphout
 
 leerkracht groep 1/ 2 B
 wilke.stiphout@prodas.nl
 
 Esther Matheij 

 
 leerkracht groep 2/ 3
 esther.matheij@prodas.nl
 
 Hilde Berkers
 
 leerkracht groep 7 
 hilde.berkers1@prodas.nl 
 
 Jolanda van den Elzen
 
 leerkracht groep 4 (do en vrij)
 jolanda.vandenelzen@prodas.nl 
 
 Gerda van Dam
 
 leerkracht groep 5 (do en vrij)
 gerda.vandam@prodas.nl
 
 Nieke van der Sanden onderwijsassistent
nieke.vandersanden@prodas.nl
 
 Stephanie Maas
 
 leerkracht groep 6
 stephanie.maas@prodas.nl
 
 Helmine Wijnen  leerkracht groep 5 (ma, di en vrij)
 helmine.wijnen@prodas.nl  
 
 Mieke Luijten
 
 leerkracht groep 8 (ma)
 intern begeleider bovenbouw
 mieke.luijten@prodas.nl  
                              
 Frank Bruijstens
 
 leerkracht groep 8 (di t/m vrij)
 frank.bruijstens@prodas.nl 
 
 Judith Tupker   onderwijsassistent
 judith.tupker@prodas.nl 
                
 Helen Senior  directeur
 helen.senior@prodas.nl
 
 Moniek Slaats  leerkracht groep 1/ 2 A (ma)
 intern begeleider onderbouw
 moniek.slaats@prodas.nl
 
 Corina van der Ven  conciŽrge
 corina.vanderven@prodas.nl
 
 Gerda Matheij  interieurverzorgster
 
 Irma Andri  administratief medewerkster
 irma.andri@prodas.nl