Geen doel is te ver, als je plezier hebt in wat je doet. Dit waarmaken voor ieder kind, dat is waar het team van Tijl Uilenspiegel zich dagelijks voor inzet.


De teamleden.

 
Helen Senior                            Directeur
helen.senior@prodas.nl                     
Moniek Slaats Intern begeleider onderbouw
Leider unit-onderbouw
moniek.slaats@prodas.nl        
Mieke Luijten         Intern begeleider bovenbouw
Leider unit-bovenbouw
mieke.luijten@prodas.nl
Eri van de Beek Leerkracht groep 1/2A (di t/m vrij)
eri.vandebeek@prodas.nl
Chantal Jaspers Leerkracht groep 1/2B
chantal.jaspers@prodas.nl
Wilke Stiphout Leerkracht groep 1/2C
wilke.stiphout@prodas.nl
Esther Matheij Leerkracht groep 3
esther.matheij@prodas.nl
Suzanne van Horrik Leerkracht groep 3/4 (ma-di-woe)
suzanne.vanhorrik@prodas.nl
Jolanda van den Elzen Leerkracht groep 3/4 (do-vrij)
jolanda.vandenelzen@prodas.nl
Hilde Berkers Leerkracht groep 5
hilde.berkers1@prodas.nl
Stephanie Maas Leerkracht groep 6
stephanie.maas@prodas.nl
Karina Vervoordeldonk Leerkracht groep 7
karina.vervoordeldonk@prodas.nl
Helmine Wijnen Leerkracht groep 8 (ma, di, vrij)
helmine.wijnen@prodas.nl
Gerda van Dam Leerkracht groep 8 (woe, do)
gerda.vandam@prodas.nl
Judith Tupker Onderwijsassistent
judith.tupker@prodas.nl
Nieke van der Sanden Onderwijsassistent
nieke.vandersanden@prodas.nl
Corina van der Ven ConciŽrge
corina.vanderven@prodas.nl
Gerda Matheij     Interieurverzorgster
Rian Kuepers Administratief medewerkster
rian.kuepers@prodas.nl